Médiá a rodina Jána Kuciaka zverejnili ďalšie časti komunikácie Kočnera, týkajú sa aj Bélu Bugára. Podľa Jozefa Kuciaka slúži zverejnenie správ na vytvorenie verejného tlaku.

15. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. augusta 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Začiatkom tohto týždňa boli zverejnené ďalšie správy z mobilného telefónu podnikateľa Mariana Kočnera, ktorý komunikoval cez šifrovanú mobilnú aplikáciu Threema aj s Alenou Zsuzsovou obvinenou z objednania vraždy Jána Kuciala, pri ktorej bola zavraždená aj Martina Kušnírová. Útržkovité správy zverejnil Denník N a Jozef Kuciak, brat zavraždeného novinára …

Source: Médiá a rodina Jána Kuciaka zverejnili ďalšie časti komunikácie Kočnera, týkajú sa aj Bélu Bugára. Podľa Jozefa Kuciaka slúži zverejnenie správ na vytvorenie verejného tlaku – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.