Nemka podala ústavnú sťažnosť na najstarší nemecký chlapčenský zbor, ktorý neprijal medzi chlapcov-spevákov jej 9-ročnú dcéru. Zbor sa musí absurdne brániť. 

13. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Berlín 13. augusta 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   V Nemecku v súčasnosti riešia ďalší absurdný diskriminačný spor, keď sa pred berlínsky správny súd dostal prípad neprijatia deväťročného dievčatka do najstaršieho berlínskeho chlapčenského zboru kvôli údajnej diskriminácii na základe pohlavia. Správu priniesol britský denník The Guardian. Berlínsky Štátny a katedrálny spevácky zbor (Staats- und Domchor Berlin) funguje od polovice 15. …

Source: Nemka podala ústavnú sťažnosť na najstarší nemecký chlapčenský zbor, ktorý neprijal medzi chlapcov-spevákov jej 9-ročnú dcéru. Zbor sa musí absurdne brániť – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.