Kiskových 5%

11. aug. 2019 | Komentované správy

To sa nás mainstream napresviedčal, že Kiska je konečne prezident, za ktorého sa nemusíme hanbiť. No a teraz, po jeho 5-ročnom prezidentskom mandáte (kde nemal žiadnu reálnu zodpovednosť) a založení novej strany, sa ukazuje, ako s ním Slováci účtujú: päť percent s odrenými ušami a to už aj s Remišovou, naviac podľa Focusu. Jednoducho – fiasko.
Taký je dnes Kiska s družinou konzervatívny, ale keď na to príde, spojí sa nakoniec s liberálmi (tými progresívnymi). Hodnoty nehodnoty, liberálne konzervatívne, všetko jedno. To sa zasa napočúvame: Slovensko v boji s mýtickým zlom potrebuje každý volebný hlas… Aj hodnoty budú musieť počkať. Ale inak sú všetci principiálni.
Tak si zasa vyskúšame prezlečené SDK. S bývalým prezidentom, ktorý chce vrátiť Slovensko ľuďom, ale nedokázal vrátiť ukradnutý pozemok pôvodnému majiteľovi. Aj preto má dnes Kiska fiktívnych 5%…

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.