Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 62 – 2020-01-20 Stanislav Křeček

Stanislav Křeček – právník, politik, bývalý poslanec, zástupce Veřejného ochránce práv a předseda Sdružení nájemníků ČR.
Stanislav Křeček si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o popřevratové parlamentní práci, bytové politice, práci ombudsmana a stavu lidských práv u nás i ve světě.

Rakúšania chcú do ústavy zakotviť používanie hotovosti

9. aug 2019 | Nekomentovaný výber

Rakúska ľudová strana (ÖVP) chce do ústavy zakotviť právo na hotovostné peniaze, uvádza sa vo vyhlásení strany. Informovali o tom v stredu denník Die Presse a stanica ORF. Z dôvodu vývoja a digitalizácie v uplynulých rokoch je „základné právo“ na používanie peňazí v hotovosti čoraz viac v ohrození. Štát a firmy chcú zároveň získať väčšie […]

Source: Rakúšania chcú do ústavy zakotviť používanie hotovosti

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.