Chaos a rozkoly v SaS: Sulík vyhlásil, že ak ho chce niekto vystriedať, teraz je čas. Galko odmieta tvrdenia o šírení intríg, naznačuje, že Sulík je málo proamerický.

8. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 8. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Šéf SaS Richard Sulík po mediálnych šumoch, že má vo vlastnej strane opozíciu, zvolal mimoriadny snem, kde dal šancu protikandidátom, aby predstavili svoju víziu a pobili sa o post lídra. Zdá sa, že nakoniec nikto nenabral odvahu. Sulík svoje rozhodnutie zvolať mimoriadny snem odôvodnil tým, že v médiách …

Source: Chaos a rozkoly v SaS: Sulík vyhlásil, že ak ho chce niekto vystriedať, teraz je čas. Galko odmieta tvrdenia o šírení intríg, naznačuje, že Sulík je málo proamerický – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.