Ultraliberálka Biháriová z PS navrhuje zriadiť veľký nadrezortný ľudskoprávny orgán, ktorý by riešil LGBTI, Rómov, mimovládky či hoaxy na internete. Od toho úradu by mal byť podľa nej silnejší už len premiér.

7. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA-Marko Erd)   Pri tvorbe programu Progresívneho Slovenska zaznievajú aj rôzne absurdity. Nedávno bol predstavený tzv. sabatikal, až ročné na 70 percent preplatené voľno pre zamestnanca, ktorý odpracoval aspoň 10 rokov, ďalšie perly progresícov predstavila na internete jedna zo zakladateliek – známa ľudskoprávna aktivistka – Irena Biháriová, ktorá na svoj návrh zriadiť …

Source: Ultraliberálka Biháriová z PS navrhuje zriadiť veľký nadrezortný ľudskoprávny orgán, ktorý by riešil LGBTI, Rómov, mimovládky či hoaxy na internete. Od toho úradu by mal byť podľa nej silnejší už len premiér – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.