US Steel: U nás prepúšťa, v Amerike investuje 1,2 miliardy dolárov.

1. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Košice/Pensylvánia 1. augusta (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Ako oznámil pred nedávnom koncern US Steel, chystá sa masívne prepúšťanie zo závodu v Košiciach. Podľa vedenia by malo prísť o prácu v priebehu dvoch rokov okolo 2500 zamestnancov. Koncern svoje rozhodnutie odôvodnil konkurenciou lacných dovozov ocele z krajín mimo Európskej únie ako aj zmenením právnych predpisov EÚ v …

Source: US Steel: U nás prepúšťa, v Amerike investuje 1,2 miliardy dolárov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.