Britský princ Harry nechce mať viac než dve deti kvôli ekológii.

31. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Óóóóó…to je tak krásne progresívne uvedomelé rozhodnutie. Veru tak, deti poškodzujú životné prostredie. Viac našich vlastných detí v Európe, znamená samozrejme väčší problém pre matku Zem. Ale pozor…pokiaľ ide o krajiny tretieho sveta, odkiaľ k nám prúdia migranti, tí samozrejme deti mať môžu a hlavne deti mať budú. Takže my „uvedomelí„ Európania potom vlastne zaplníme týmito detičkami medzeru, ktorá vznikne z našej neochoty rodiť našich európskych poškodzovačov životného prostredia. Krásne. Nádherné a hlavne také PROGRESÍVNE….

Lebo samozrejme ono by sa to s tým životným prostredím aj riešiť dalo. Lenže to by sme na úvod museli vychádzať z faktu, že túto planétu v skutočnosti zabíja šialený konzum a spotreba, ktorá je mantrou liberálneho kapitalizmu. Museli by sme si vážne priznať že tento systém, ktorý zabíja Zem, je neudržateľný, pretože zdroje na plánete nie sú nevyčerpateľné. Plus by sme si museli priznať že najväčší miláčik a kamoš západu – Spojené štáty americké, sú vo vzťahu k počtu obyvateľov najväčším znečisťovateľom životného prostredia. A ak by nám skutočne išlo o záchranu Zeme, tak by sme k tomuto nášmu „spojencovi„ mali presne tak aj pristupovať. Lenže my už máme riešenie…planéta je katastrofálnom stave…takže ju zachránime tým, že nebudeme mať deti. Paráda.

Source: Britský princ Harry nechce mať viac než dve deti kvôli ekológii

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.