Sotil chlapca pod rýchlovlak. Nemeckom otriasla vražda

30. júl. 2019 | Komentované správy

Nejako si to multikulti obohatenie vyžaduje čoraz viac a viac policajtov. Británia, Švédsko, Nemecko… Všade chýbajú policajti. Asi čím viac policajtov, tým viac šťastných euroobčanov. Najnovšie ideové zúfalstvo predviedol nemecký minister vnútra Seehofer. Po sotení matky s dieťaťom pod vlak tak súcitne prerušil dovolenku (nejak často ich v poslednom čase tí politici prerušujú) a “chce sa zaoberať zvýšením bezpečnosti vrátane nádraží, ktoré podľa kritikov nestráži dosť policajtov”. Navrhujeme špalier policajtov na každom nástupišti pred každým prichádzajúcim vlakom. Pre začiatok, lebo to nemusí stačiť. Cieľový stav je strážiť každého cestujúceho na stanici jedným policajtom. Hneď sa budeme cítiť bezpečnejšie, keď na každého z nás bude niekto kompetentný dozerať. Vidíte, aj tá Čaputová nám chce dobre. Bráni záujmy Slovenska, len to nechápeme. Pred voľbami hovorila, že pre migrantov môžeme urobiť viac. Teraz už, že musíme. Len sa pozrite na naše stanice. Aké je to tam nebezpečné. Policajtov iba sem tam kedy tedy.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.