Mistrík vníma predaj svojej firmy ako „obrovské vyznamenanie pre Slovensko“. Pomáha si aj argumentáciou denníka, ktorý relativizuje pedofíliu.

29. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 29. júla 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Denník Nový čas počas víkendu informoval o pochybnom a nadhodnotenom predaji výskumnej spoločnosti bývalého prezidentského kandidáta Róberta Mistríka, čo dnes známy vedec a bývalý zakladateľ strany SaS rázne odmietol. Kritikov tejto transakcie, ktorí naznačujú, že môže aj ísť o refundáciu jeho premárnených financií počas kampane, nazval Mistrík konšpirátormi …

Source: Mistrík vníma predaj svojej firmy ako „obrovské vyznamenanie pre Slovensko“. Pomáha si aj argumentáciou denníka, ktorý relativizuje pedofíliu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.