Mistrík hrdý na predaj svojej firmy americkej korporácii

29. júl. 2019 | Komentované správy

Progresívna logika sebavedomého Slovenska: Môžeme byť hrdí, že predávame svoje firmy americkým korporáciám! Je vôbec potrebné rozpisovať, čo by sa stalo, keby sme tu na Slovensku všetci stelesnili tento americký sen?! A ako Mistrík firme obetavo umožnil sa rozvíjať. Keď už je teraz – americká. Ako tým Slovensku urobil neuveriteľnú reklamu, že je teraz už americká. A tie úžasné patenty, ktoré nás reprezentujú po svete! Ktoré patria firme. Teraz už – americkej… Táto logika sa ani inak nedá nazvať, ako logika americkej figúrky. Podľa nás Mistrík transparentný pred voľbami po voľbách nič transparentne nezverejní. Jeho logika ho však už usvedčila.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.