Mäkká sila v Moste: Šebej už len sníva o Bugárovom oddchode

29. júl. 2019 | Komentované správy

Čierne na bielom: Bugár si pred rokom presadil svoj vplyv a neprenechal stranu mimovládkarom. Tí chceli položiť vládu, ale Bugár bol proti. Toľko úsilia nazmar, to zabolelo… Šebej si tak ani nevie predstaviť, aká mohla byť strana pod ich vedením Mostom… mimovládok do vlády. Takto v Moste už len poslední z nich držia zahranično-politické posty a čakajú na prestupy. Keď musíš. tak musíš. Potom si aj mäkkou silou strýka Sama… v Moste.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.