Za slušné Slovensko uznáva, že spravili chybu, keď obvinili Matoviča z neochoty prenechať námestie „občianskej spoločnosti“. „Nemáme mediálny tréning sme bežní ľudia.“ Matovič: Ospravedlnenie prijímam.

26. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Iniciatíva Za slušné Slovensko uznala, že spravila chybu, ktorú politici využili. Ako píšu na svojom facebookovom profile, „v posledných dňoch sme spravili chybu, keď sme zverejnili neoverenú informáciu o neochote prenechať námestie občianskej spoločnosti a ľuďom Novembra Chceme sa Vám všetkým, ľuďom, ktorí ste to pred 30 rokmi …

Source: Za slušné Slovensko uznáva, že spravili chybu, keď obvinili Matoviča z neochoty prenechať námestie „občianskej spoločnosti“. „Nemáme mediálny tréning sme bežní ľudia.“ Matovič: Ospravedlnenie prijímam – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.