Pochopil som, prečo naše médiá o Kryme nepíšu. Museli by písať pravdu, upozorňuje známy spisovateľ.

24. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 24. júla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Keď médiá klamú, je povinnosťou ukázať pravdu. To si povedal známy spisovateľ a bývalý vysoko postavený slovenský politik Jozef Banáš, ktorý na vlastnú päsť navštívil ruský Krym. Polostrov prešiel krížom krážom, ale nenarazil ani na protiruský odpor, ani na hlad alebo ruský koncentrák Keď o svojej skúsenosti v …

Source: Pochopil som, prečo naše médiá o Kryme nepíšu. Museli by písať pravdu, upozorňuje známy spisovateľ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.