Boj o Banášovu reportáž

19. júl. 2019 | Komentované správy

Jakub Goda z Denníka N sa sám usvedčuje z prispôsobovania si nehodiacej sa reality alebo inak z malých lží. V prvej vete svojho článku o reportáži Jozefa Banáša z Krymu píše, že ju napísal pre Hlavné správy. Ale v nadpise, ktorý Denník N s radosťou dal na titulku, zdôvodňuje, “prečo nepatrí do mainstreamových médií”. Z akého dôvodu by to Goda písal, keď Banáš svoju reportáž údajne napísal pre Hlavné správy? Nuž asi preto, že v “demokratickej” nehodiacej sa realite Banáš svoju reportáž najskôr ponúkol veľkým médiám, ktoré ju odmietli. Kde len súdruhovia urobili chybu, keď jeden z najčítanejších autorov na Slovensku napíše, ako sa ukáže, v undergrounde veľmi čítanú reportáž a potom sa musí zdôvodňovať, prečo sa v slobodnej spoločnosti nemohla v záujme dobra plnohodnotne uverejniť? Z malých lží nakoniec veľká záplata na veľkú dieru.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.