V SaS sú prekvapení z krokov prezidentky. Pre Klusa je sklamaním, že akceptovala novelu namierenú proti jej politickým spojencom.

11. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. júla 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová včera informovala, že podpíše novelu zákona o volebnej súťaži, ktorá zavádza finančné limity pre darcov politických strán, okolo ktorej sa nedávno búrili strany ako PS, Spolu, Za ľudí, no napríklad i parlamentné opozičné SaS. Títo politici nakoniec svoju rétoriku zmiernili. Správnosť a potrebnosť takejto …

Source: V SaS sú prekvapení z krokov prezidentky. Pre Klusa je sklamaním, že akceptovala novelu namierenú proti jej politickým spojencom – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.