Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Exšéf SPD Sigmar Gabriel vyzval stranu, aby odmietla nomináciu von der Leyenovej za predsedníčku EK.

5. júla 2019 | Nekomentovaný výber

Berlín 5. júla 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP/DPA-Kay Nietfeld)   Jej prekvapujúcu a nečakanú nomináciu označuje za zradu demokracie. Kancelárka Merkelová totiž presadila oproti pôvodnej dohode európskych lídrov svoju obľúbenú a vernú služobníčku ministerku obrany von der Leyenovú. Sigmar Gabriel zároveň vyzval svoju stranu, aby v prípade, že sa von der Leyenová stane šéfkou Komisie, aby ukončila koalíciu …

Source: Exšéf SPD Sigmar Gabriel vyzval stranu, aby odmietla nomináciu von der Leyenovej za predsedníčku EK – Hlavné správy

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.