Mečiar: Neoliberalizmus, napriek menšinovej podpore občanov, chce uchopiť moc. Treba sa proti tomu postaviť, a na to treba odvahu aj schopnosti.

2. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. júla 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   V piatok sa na Devíne stretli predstavitelia národných strán, aby hľadali cestu k zjednoteniu a spôsob ako sa postaviť proti aktuálnej hrozbe neoliberalistickej totality. Hlavným hosťom stretnutia bol Vladimír Mečiar, ktorý odpovedal aj na otázky Hlavných správ Hlavné správy: Aké šance dávate tomuto pokusu o spojenie národných síl? …

Source: Mečiar: Neoliberalizmus, napriek menšinovej podpore občanov, chce uchopiť moc. Treba sa proti tomu postaviť, a na to treba odvahu aj schopnosti – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.