Za slušné Slovensko a PS vyzýva Danka, aby prestal velebiť autokratov. Chmelár: O tom, že Lukašenko je diktátor, môžu naši politici moralizovať po ukončení kontaktov s krvavou saudskoarabskou tyraniou. Reakcia Čaputovej je výsledkom ega márnomyseľnej dámy.

28. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. júna 2019 (HSP/Foto:TASR-Kancelária predsedu NR SR)   Predseda Národnej rady Andrej Danko nedávno pozval bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka na augustové oslavy výročia Slovenského národného povstania. Na to mnohí opoziční politici vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej (viac v článku) reagovali odmietavo Progresívci z PS k tomu uviedli, že “Andrej Danko a jeho obdiv k diktátorom už …

Source: Za slušné Slovensko a PS vyzýva Danka, aby prestal velebiť autokratov. Chmelár: O tom, že Lukašenko je diktátor, môžu naši politici moralizovať po ukončení kontaktov s krvavou saudskoarabskou tyraniou. Reakcia Čaputovej je výsledkom ega márnomyseľnej dámy – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.