Kiska tvrdí, že vládni politici sa ho boja. Zákon o financovaní strán vníma ako mečiarovskú metódu. Klus hovorí o ohrození práva voliť a byť volený. Poslanec Smeru si myslí, že ide o facku oligarchii.

27. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. júna 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Pozrite si reakcie na parlamentom odsúhlasený zákon o financovaní politických strán, ktorým sa má obmedziť kapitál tretích strán, ktorý často nespravodlivo zvýhodňuje niektoré subjekty. Kiska uviedol, že vládna koalícia sa na poslednú chvíľu snaží zmeniť pravidlá predvolebnej kampane a to vraj tak, aby obmedzila nové politické strany. “Keď som …

Source: Kiska tvrdí, že vládni politici sa ho boja. Zákon o financovaní strán vníma ako mečiarovskú metódu. Klus hovorí o ohrození práva voliť a byť volený. Poslanec Smeru si myslí, že ide o facku oligarchii – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.