Čaputová reaguje na zákon, ktorým vláda nastaví politickým stranám finančný limit: Závažné zmeny sa neprijímajú v skrátenom legislatívnom konaní bez možnosti pripomienok.

27. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. júna 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Také závažné legislatívne zmeny, aké prináša novela o politických stranách a kampaniach, sa neprijímajú v skrátenom legislatívnom konaní bez možnosti pripomienok a obzvlášť nie tak krátko pred voľbami Na svojej facebookovej stránke to uviedla prezidentka SR Zuzana Čaputová. Bližšie sa k dnes schválenej novele vyjadrí až po “dôkladnom …

Source: Čaputová reaguje na zákon, ktorým vláda nastaví politickým stranám finančný limit: Závažné zmeny sa neprijímajú v skrátenom legislatívnom konaní bez možnosti pripomienok – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.