Vyskúšala si to v obecnom zastupiteľstve a teraz mieri do veľkej politiky? Zlatica Kušnírová bude kandidovať v parlamentných voľbách za OĽaNO. Matovič upozorňuje, že Hríbov .týždeň šíri hoax.

26. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. júna 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Ivan Fleischer)   Matka zavraždenej Martiny Kušnírovej Zlatica bude v najbližších parlamentných voľbách kandidovať za hnutie OĽaNO. Informoval o tom na svojej internetovej stránke týždenník .týždeň s tým, že informáciu mu potvrdili dva od seba nezávislé zdroje z vnútra hnutia. Aktuálne je Kušnírova poslankyňou obecného zastupiteľstva v obci Gregorovce Kušnírová …

Source: Vyskúšala si to v obecnom zastupiteľstve a teraz mieri do veľkej politiky? Zlatica Kušnírová bude kandidovať v parlamentných voľbách za OĽaNO. Matovič upozorňuje, že Hríbov .týždeň šíri hoax – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.