USA a spojenci vyzvali Irán na diplomatické riešenie, Pompeo sa snaží o koalíciu.

24. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

No to je tak. Logika. Najskôr jednostranne a bezdôvodne odstúpite od jadrovej zmluvy, ktorú pošliapete do prachu zeme, uvalíte na krajinu likvidačné sankcie, ktoré neustále stupňujete, potom začnete sproste a odporne provokovať s nejakými narafičenými útokmi na ropné tankery, okoreníte to vyslaním špionážnych dronov, ktoré v rozpore s medzinárodným právom narušia vzdušný priestor zvrchovaného štátu, vyhrážate sa neustále vojnou, hovoríte o tom, že danú krajinu zrovnáte so zemou a napokon napadnete daný štát kybernetickými útokmi….
A potom bez štipky hanby si ešte dovolíte kvákať niečo o rokovaniach a diplomatickom riešení. Tak toto sú Spojené štáty americké….náš nehynúci vzor.

Irán označil uvalené nové sankcie zo strany USA za „ekonomický terorizmus“.

Source: USA a spojenci vyzvali Irán na diplomatické riešenie, Pompeo sa snaží o koalíciu

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.