Realistický trest pre Kisku za krátenie daní

20. jún. 2019 | Komentované správy

Realistický trest pre Kisku ako v obdobnom prípade: 3 roky podmienečne s probačným dohľadom 5 rokov, zákaz podnikateľskej činnosti na 6 rokov, zákaz požívania návykových látok a účasti na hazardných hrách. Takže: Ani Tódová so Schutzom, že skutok sa nestal, lebo skutok sa stal. Ani Kisku do basy na Bašternáka, lebo nekúzlil s vratkami. Dúfajme, že nakoniec bude aj v tomto prípade platiť padni komu padni. Bolo by to však s tým novým, slušným, v tomto prípade odmafiovaným Slovenskom štýlové, keď by adept na premiéra a bývalý úspešný podnikateľ bol na celé volebné obdobie v podmienke so zákazom podnikateľskej činnosti. Zrejme takto slušne si to predstavoval na protestoch Šeliga, keď teraz vstúpil do Kiskovej strany. A to tu ešte máme Kiskove pozemky… (pochváľme Transparency za kritiku Tódovej a Schutza a celkovo článok snažiaci sa o odstup)
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.