„Jasný vzkaz Americe.“ Írán sestřelil americký dron, USA pošlou na Blízký východ rakety Patriot.

20. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Íránské revoluční gardy sestřelily americký dron, který se údajně pohyboval nad územím islámské republiky. Informovala o tom íránská agentura IRNA s tím, že šlo o vojenský dron RQ-4 Global Hawk. Spojené státy zprávu nepotvrdily, nejmenovaný americký činitel však tvrdí, že letoun byl sestřelen v mezinárodním vzdušném prostoru. Podle šéfa íránských revolučních gard Hosejna Salámího Írán „vyslal do USA jasný vzkaz“.

Source: „Jasný vzkaz Americe.“ Írán sestřelil americký dron, USA pošlou na Blízký východ rakety Patriot

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.