CIA věřím! CIA lže!

19. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Vlk: „Atak na  Teherán  dnes  je  svým způsobem  už přímým   napadením  Ruska. Postaví se Moskva  za  svého  velmi nebezpečného spojence?  Nepostaví?  Jak se  v konfrontaci  s případným  masivním  leteckým a raketovým útokem osvědčí  ruské  obranné systémy, dodané  Iránu? Rusku  hrozí  ztráta  tváře  a  dokonce i sebeúcty v  téhle  nové konfrontaci.  Ta  je  o  to nebezpečnější.  A  její  reálné  propuknutí  je postaveno  na nějakém  prapodivném  videu. Věřím CIA! CIA lže!  Vítejte  v  nukleárním  blázinci,  kde pacienti  doktora  Chocholouška  místo  svěrací  kazajky  dostali  na hraní  odpalovací  kufříky  od  nukleárních  raket!“

Source: CIA věřím! CIA lže!

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.