USA vyslaly k napadeným tankerům torpédoborec. Jako důkaz viny Íránu zveřejnily video.

14. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Spojené štáty bubnujú do vojny s Iránom. Dlhodobo. Lebo Irán je pre nich domovom Satana. No a tak čo sa udeje? No to čo vždy. Vždy vtedy keď USA potrebujú zámienku na svoje „demokratizačný zásah„ tak naničhodný štát, im vždy vtedy tú zámienku proste dá. Nuž to je tak…aj prepadnutie vysielača v Gliwiciach vyzeralo ako poľská akcia…až sme sa nakoniec po rokoch dozvedeli, že v tom mali prsty v skutočnosti Nemci, ktorí potrebovali zámienku na vojnu. Nakoniec ani netreba ísť tak hlboko do histórie. Len toť nedávnom sme tu mali jedného chlapíka z USA, ktorý v OSN mával akousi fľaštičkou, ktorá bola jednoznačným dôkazom…no a keď k tomu USA zverejnili zábery so satelitov…nikto už viac nepochyboval, že ten naničhodný Irak tie zbrane hromadného ničenia má. No a potom po rokoch, sme sa dozvedeli, že nemá a že sme boli sproste oklamaní…

Source: USA vyslaly k napadeným tankerům torpédoborec. Jako důkaz viny Íránu zveřejnily video

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.