Rakúsko pristúpi k zatvoreniu kontroverzného centra podporovaného Rijádom.

13. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Zvláštne, čo sa všetko človek nedozvie, keď postupne začne pomaličky po kvapkách opadávať náter propagandy, ktorý nám tu namaľovala mama Merkelová a spol. Tak postupne zisťujeme, že v Rakúsku fungovalo kontroverzné centrum, ktoré podporovala Sudská arábia a ktoré požívalo stupeň politickej ochrany rakúskej vlády. Parádička. Krajina, ktorá nemá problém rozštvrtiť nepohodlného novinára na svojej ambasáde v cudzom štáte, krajina, ktorá bombarduje civilistov v Jemene hlava nehlava, tak táto krajina si pekne financuje nejaké svoje kontroverzné náboženské centrum v Rakúsku, pričom sa teší priazni tamojšej vlády, ktorá mu poskytne politickú ochranu. OK. Ale aby sme nezabudli…nie Saudska arábia, ale Rusko je problém…

Centrum je od svojho otvorenia v roku 2012 pravidelne zdrojom kontroverzií.

Source: Rakúsko pristúpi k zatvoreniu kontroverzného centra podporovaného Rijádom

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.