Podozrenie na ďalší nekalý manéver: Za úver, ktorým mal prezident Kiska odštartovať svoj biznis, ručil majetkom, ktorý podľa všetkého nevlastnil.

11. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. júna 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Andrej Kiska pred časom vyhlásil, že nebude obhajovať prezidentský mandát údajne kvôli tomu, že sa chce viac venovať rodine. Niekoľko mesiacov po tom oznámil, že chce zabojovať o moc ako líder parlamentnej strany… Kiska vstupuje do politiky aj napriek početným kauzám, o ktorých ani médiá hlavného prúdu už …

Source: Podozrenie na ďalší nekalý manéver: Za úver, ktorým mal prezident Kiska odštartovať svoj biznis, ručil majetkom, ktorý podľa všetkého nevlastnil – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.