Kiska má po kauzách podporu desatiny voličov

9. jún. 2019 | Komentované správy

Kiska má po kauzách podporu desatiny voličov, lebo mu mainstream upratuje cestu. Objektívne, dva krát overujúce médiá neomieľajú stále dookola jeho kampaň do nákladov, klamanie doznané pred súdom, známosti bielych koňov pozemkovej mafie atď., ako to tak rady robia u Fica a Danka. Skrátka Náš človek. A tak excesy Kisku usvedčujú ako jeho osobne, tak aj mainstream. A pekne to vidno práve na Pravde, ktorá jediná po Kiskovi ide a ukazuje, že keď sa chce, tak sa dá…

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.