Robert Fico ostáva predsedom Smeru: „Vždy som sa vedel dohodnúť. Budem sa správať tak, aby Smer vyhral parlamentné voľby.“ Aký smer tým naznačil?

8. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. júna 2019 AKTUALIZOVANÉ  (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Predseda Smeru-SD Robert Fico bude do volieb naďalej viesť stranu, v Smere-SD spúšťa v súvislosti so situáciou vnútrostranícku diskusiu. Oznámil to na brífingu v Bratislave. Na personálne zemetrasenie v Smere-SD nevidí dôvod. Jeho cieľom je opäť vyhrať parlamentné voľby. Fico nekomentuje informácie o mimoriadnom sneme Smeru-SD ani …

Source: Robert Fico ostáva predsedom Smeru: „Vždy som sa vedel dohodnúť. Budem sa správať tak, aby Smer vyhral parlamentné voľby.“ Aký smer tým naznačil? – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.