Prezidentova strana

7. jún. 2019 | Komentované správy

To je všetko také prirodzené. Napr. taká Jana Žitňanská. Nezabudnime na ňu. Tá sa cíti konzervatívne a má blízko ku Kiskovi. Veď Mr. Prezident bol prezidentom všetkých. A teda aj konzervatívcov. 🙂 V Aktualitách to vedeli už v apríli, že jeho strana bude nakoniec konzervatívna. Prečo by prirodzene nepodržali na titulke tento článok dlhšie?
Aj s tou jeho stranou je to prirodzené. Len my to nechápeme. Úradujúci prezident nám otvára nové možnosti marketingu. Načo špekulovať o názve, jeho strana by sa mala volať jednoducho – Prezidentova strana. Veď ju založil, oznámil a propagoval už ako prezident. Má na to právo. Len on to dokáže.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.