„Američania budú naďalej pretláčať svoj skvapalnený plyn v Európe. Poľsko ho už dováža a čoskoro bude sprístupnený aj Slovensku,“ uvádza poslanec Goga.

7. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. júna 2019 (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Poslanec Národnej rady Ľudovít Goga – brat Borisa Kollára a člen jeho hnutia Sme rodina analyzoval postavenie Slovenska v rámci európskej energetickej politiky. Podľa Ľudovíta Gogu v poslednom čase v otázke prepravy plynu rezonuje výstavba plynovodu Eustream 2 v Severnom mori na ktorom by podľa neho Slovensko negatívne …

Source: „Američania budú naďalej pretláčať svoj skvapalnený plyn v Európe. Poľsko ho už dováža a čoskoro bude sprístupnený aj Slovensku,“ uvádza poslanec Goga – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.