Špicľovanie, ideopolícia, indoktrinácia detí na školách: Beblavého strana Spolu chce rázne zakročiť proti „dezinformáciám“. Alebo skôr proti názorovým oponentom? 

4. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. júna 2019 (HSP/Foto:Screenshot)   Strana Spolu Miroslava Beblavého, ktorá je v koalícii s Progresívnym Slovenskom, dala vypracovať “bojový dokument proti dezinformáciám” kontroverznému aktivistovi Jakubovi Godovi z Denníka N. Jeho pamflet výrazne pripomína príručky v totalitných režimoch ako bojovať s “triednym nepriateľom” Časy totalitné sa pomalými krôčikmi opäť vracajú. Rôzne pastrany, ktoré sa nazývajú …

Source: Špicľovanie, ideopolícia, indoktrinácia detí na školách: Beblavého strana Spolu chce rázne zakročiť proti „dezinformáciám“. Alebo skôr proti názorovým oponentom? – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.