Trump: Bombové útoky v sýrskom Idlibe sa musia zastaviť.

3. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Keďže americká administratíva a jej „spojenci„ zvyknú v podobných prípadoch trpieť záhadnou stratou pamäti, neostáva nám iné, len im ju trochu osviežiť. Keď USA a ich „spojenci„ Briti bombardovali iracký Mosul, zahynulo pri tejto ich „mierovej akcii„ približne 40 tisíc civilistov. /https://hnonline.sk/svet/1016946-krvavy-ucet-za-dobytie-mosulu-spojenecke-bombardovanie-zabilo-najmenej-10-tisic-ludi/

Dnes Trump hovorí, že bombardovanie teroristov v sýrskom Idlibe sa musí okamžite skončiť, lebo ako povedali pán US prezident: „Ruské, sýrske a v menšej miere aj iránske sily v Idlibe „nevyberavo zabíjajú mnohých nevinných civilistov“…

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.