Tím Vallo je výrazne rozbehnutý

1. jún. 2019 | Komentované správy

Konečne s odhalenou tvárou. Masku mu strhol americký plot. Symbolickejšie to už ani byť nemohlo… 🙂 Podľa Valla je cieľom „mať Hviezdoslavovo námestie v Bratislave bez bezpečnostného plota“ pred ambasádou USA. Ako naliehavo to myslí, vidno z jeho výroku vzápätí: „Usilujeme sa, aby za šesť rokov bolo jasné, kde bude ambasáda sídliť, a aby bola výrazne rozbehnutá zmena jej adresy“. A keďže to myslí naozaj výrazne, tak do zmluvy povolil opciu na ďalšie tri roky… 🙂 9 rokov, to je zazmluvnenie ako za starých výrazných mečiarovských čias. Až do tretieho volebného odbobia… A my si pridávame do progresívneho zoznamu prinášanej „zmeny“: Štefunkové tendre, Čaputovej prax, Trubanov zázračný predaj firmy a Vallov americký plot. Á la Eset a jeho Zastavme korupciu. 🙂
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.