Týždeň vo svetovej ekonomike: Trump pripravený zasadiť Huawei smrteľný úder.

20. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

To bolo rečí od nezávislých sponzorovaných analytikov, ako je ochrana vlastného trhu škodlivá. Nech žije voľný obchod! My sme museli všetko rozpredať, pardón po Miklošovsky sprivatizovať. Takže možeme držať hubu a krok. Hoci ďakujeme aj Mečiarovi a jeho garde, Miklošovi to vydláždili. Číňania si ale vytrvalo svoje chránili. Zjavne ošetrili aj svojich dlhoprstých súdruhov aj poturčencov horších turka. Ale pointa je o tomto: Čo teraz urobí náš svetlý vzor spoza oceánu, keď ho Číňania v niektorých kľúčových technológiách predbehli? Jáj, sankcie, zákaz obchodovať, neposkytovať technológie, čierne zoznamy… A čo na to nezávislí sponzorovaní analytici? 🙂 Alebo ešte lepšie súdruhovia v Bruseli? 🙂 Kedy ste naposledy počuli o neviditeľnej ruke trhu? V prípade Huawei, 5G a Bruselu?
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.