Spojeným štátom sa nikto nesmie vyhrážať. Teda nikto z tých, ktorým sa pravidelne vyhrážajú Spojené štáty americké. Najnovšie vyhlásil ten, ktorý akože v USA vládne, že vymaže Irán z mapy sveta, lebo Irán sa v minulosti vyhrážal Izraelu, že ho vymaže z mapy sveta. Spojené štáty predstavujú v porovnaní s „darebáckymi„ štátmi skutočne KVALITATÍVNY rozdiel…:-).

Drobná neironická poznámka na záver. Irán je v skutočnosti obeť Americkej a Izraelskej politiky. Ak sa odmieta nechať touto dvojicou „demokratických štátov„ dobrovoľne zabiť a hovorí o tom, že sa bude brániť, to nie je vyhrážanie sa. To je boj za záchranu národa s tisícročnou tradíciou a kultúrou.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.