V Rakúsku padla vláda, budú predčasné voľby.

19. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Aká nádherná celoeurópska kauza! Týždeň pred eurovoľbami niekto záhadne 🙂 zverejní video, ktoré odrovná rakúskych nacionalistov vo vláde a povalí tú ich vládu hanby. A ešte v akom veľkom štýle! In flagranti, ruské prachy a nacionalisti. No monštruózna kombinácia! Jedno nebezpečnejšie ako druhé. Na tom si mainstream zgustne. Vidíte, ako tí Rusi môžu manipulovať? Aj keď oni to asi neboli… ale ako ľahko mohli byť! A akí sú tí nacionalisti skorumpovaní? Mainstream nám to celý čas hovoril…
No a vzápätí sa bude pokračovať v obvyklej demokratickej rozprávke. Vplyv v médiu s výmenou redaktorov za štátne zákazky. Bohatí volební mecenáši strany pod radarom. No to sa deje len vo východnej Európe. V západnej Európe je to len anomália kvôli zlým rakúskym nacionalistom. Dlhoročne vládnuce, tradičné demokratické strany to určite nerobia. Dobrí západní politici sa presadzujú len svojimi silnými víziami. Sú chránení vierou v demokraciu a čistotou charakteru. A korupcia je len na Východe. A hlavne, že to istí Brusel. To je dnes jediná istota a nádej Európy… A rozprávkový eurovláčik ide ďalej. Hlavne príďte voliť, aby ste ho ochránili. On už (ne)vozí (ne)legálnych migrantov, on je zázračný.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.