Cez čiaru: Hrozí Ficovi nebezpečenstvo alebo je ochranka papalášizmus?

18. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Slušné médiá do nás rok hustia, aká je najvyššia štátna moc na Slovensku prerastená mafiou. Po Kuciakovi išli do väzenia natvrdo Kočner a Bašternák s údajným vplyvom až na Fica. Ten od odstúpenia naďalej akútne potrebuje ochranku. Potiaľto príbeh spĺňa slušňácku logiku. Ale slušné médiá v poslednej dobe huckajú, že Ficova ochranka je papalášizmus. Tak a teraz možnosti:

1. Ten Kočner s Bašternákom, keď sú to takí bývalí Ficovi kamoši a zároveň drsní mafiáni, majú dôvody Ficovi „okoreniť“ život. Potom ale príbeh o papalášizme je novinársky hyenizmus, lebo Ficovi by naozaj mohlo ísť o život.

2. Ficovi hrozí nebezpečenstvo nesúvisiace s Kočnerom a Bašternákom, alebo mu naozaj nič podstatné nehrozí. Ale potom je príbeh o mafiánskom štáte obyčajná novinárska bublina. Politicky motivovaná.
Slušná vizitka.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.