Lubyová: Zákon jednoznačne zakazuje propagáciu politiky na školách. Vznikajú akoby politické bunky. Rodičia sa sťažujú.

17. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Zákon zakazuje politiku na školách. Ale pozor pani ministerka: Je zlá politika, tú treba na školách rozhodne zakázať! A dobrá politika. To však nie je politika, ale výchova k demokracii! Nejaká poriadna mimovládka by už konečne mala vypracovať register politiky… Vlastne nemusí. Zhrňme to za ňu: Zlá politika = Kotleba je fašista. Kollár krajná pravica. Fico mafián. Danko a Bugár populisti. Dočasne tolerovaná politika = Matovič so Sulíkom neprinášajú zmenu. Dobrá politika = Anjel Kiska, Progresívni spolu Trub-lavý. Vlastne keď sa to tak vezme pani ministerka, to vy tam na tých školách šírite politiku! Abdikujte, aby slušní demokrati mohli konečne prevziať moc! A je po probléme. 

 

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.