Editor Denníka N: Na Slovensku vedia reálne fungovať iba liberálne médiá. Ale ako je to možné, keď obyvateľstvo liberalizmus odmieta?

16. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Podľa účastníkov diskusie dezinformačné a konšpiračné weby vytvárajú pre slušných politikov štvavú atmosféru, v ktorej sa potom takýto politik takmer bojí vyjsť na ulicu. „Dezinformátori“ vraj atmosféru natoľko vybičovali, že podľa nich sa ľahko môže stať, že mentálne slabší jedinec jej môže podľahnúť a fyzicky na slniečkara zaútočiť.

Nuž povedzme si to otvorene. V skutočnosti jediní, kto prechádza v rámci štvavej atmosféry od slov k činom, sú tí akože slušní, ktorí upozorňujú pred „konšpirátormi„. Žiaden „konšpirátor„ nevolal po obmedzení slobody nepohodlných, nevolal po tom, aby sa rušili diskusie s nepohodlnými osobami, aby boli vylistované nepohodlné médiá, aby boli odstrihnuté od príjmov, „konšpirátori„ nezakladajú vojnové miestnosti, nezriaďujú task force jednotky na boj proti trollom, nemažú facebookové kontá, nehovoria o potrebe prevzatia moci…

 

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.