Assange půjde na 50 týdnů do vězení. Porušil podmínky kauce.

1. máj. 2019 | Nekomentovaný výber

Zakladatel serveru WikiLeaks Julian Assange byl ve Velké Británii odsouzen k trestu 50 týdnů odnětí svobody za porušení podmínek kauce. Hrozil mu rok vězení. Assange se celých sedm let skrýval na ekvádorské ambasádě v Londýně, v půlce dubna ho ale po zrušení azylu zatkla britská policie. Ve čtvrtek se bude soud předběžně zabývat žádostí USA o Assangeovo vydání.

Source: Assange půjde na 50 týdnů do vězení. Porušil podmínky kauce

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.