Erdogan: Projekt stíhačiek F-35 je bez Turecka odsúdený na neúspech.

30. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

epa05398229 An undated handout picture made available by the British Ministry of Defence (MOD) on 30 June 2016 shows a F-35B Lightning II (L), the first of Britain’s new supersonic ‚stealth‘ strike fighters, in air during a transatlantic flight from the USA to Britain. The jet was flown by Royal Air Force (RAF) pilot Squadron Leader Hugh Nichols on its first transatlantic crossing, accompanied by two United States Marine Corps F-35B aircraft from their training base at Beaufort, South Carolina, USA. EPA/BRITISH MINISTRY OF DEFENCE / SAC TIM LAURENCE / HANDOUT MANDATORY CREDIT BRITISH MINISTRY OF DEFENCE: CROWN COPYRIGHT HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES

Turecký prezident dodal, že k Ankare sa pri projekte pristupuje neférovo.

Source: Erdogan: Projekt stíhačiek F-35 je bez Turecka odsúdený na neúspech

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.