Dovolili sme si neprijať vojenskú zmluvu, ide preto Pellegrini do USA „na koberček“? 

28. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. apríla 2019 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Predseda vlády Peter Pellegrini dostal termín: v piatok 3. mája sa má dostaviť na koberček do Washingtonu, kde ho prijme americký prezident Donald Trump. A áno, reč príde aj na vojenskú zmluvu: čo nešlo na prvýkrát, možno bude musieť ísť na druhýkrát, alebo … alebo niekto bude musieť …

Source: Dovolili sme si neprijať vojenskú zmluvu, ide preto Pellegrini do USA „na koberček“? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.