Danko s Lubyovou sa postavili proti gender ideológii a politike na školách, Dostál sa radšej postavil pred školu v šatke a klobúku. Ale kde mal sukňu a vysoké podpätky?!

27. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. apríla 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Po Igorovi Matovičovi (OĽaNO), ktorý súhlasil s rozhodnutím vedenia Gymnázia Jura Hronca zrušiť LGBTI podujatie Gender-Swap Day, sa k situcácii vyjadril ďalší opoziční politici. Poslanec Ľubomír Galko z liberálnej SaS podľa očakávania prezliekanie žiakov v škole obhajuje. Jeho kolega Ondrej Dostál dokonca zrušené gender podujatie v ženskom klobúku a šatke podporil …

Source: Danko s Lubyovou sa postavili proti gender ideológii a politike na školách, Dostál sa radšej postavil pred školu v šatke a klobúku. Ale kde mal sukňu a vysoké podpätky?! – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.