Lubyová: S riaditeľmi škôl sme sa zhodli na tom, že každé dieťa má právo, aby bolo vychovávané v politicky neutrálnom akademickom prostredí.

26. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Starý Smokovec 26. apríla 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Podľa ministerky školstva Martiny Lubyovej politika na pôdu škôl nepatrí. Vyjadrila sa tak podobne ako vo štvrtok predseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko po tom, čo tento týždeň rozprúdila diskusia o genderizme v súvislosti s pripravovanou akciou Gender-Swap Day na bratislavskom Gymnáziu Jura Hronca, ktorú vedenie školy …

Source: Lubyová: S riaditeľmi škôl sme sa zhodli na tom, že každé dieťa má právo, aby bolo vychovávané v politicky neutrálnom akademickom prostredí – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.