Čo plánujú Rusi na Ukrajine?

26. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Spojené štáty o pár týždňov vypovedia zmluvu INF, o obmedzení rakiet krátkeho a stredného doletu. Už dnes hrozí, že v Estónsku, 120 km od Petrohradu budú rozmiestnené ničivé prostriedky. Pokračovanie podriadenia sa Ukrajiny americkým záujmom vytvára možnosť hrozby aj na juhozápade Ruska.

Z ruskej strany dnes prichádza jasné varovanie, že súčasná agresívna politika voči Rusku môže mať dopad na ukrajinskú štátnosť.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.