Matovič reagoval na „úžasný štvrtok“ Gender Swap, to nemal. Teraz je fašista, staromódny a natvrdlý spiatočník, pretože sa mu nepáčia bývalí chlapi a bradaté ženy.

25. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. apríla 2019 (HSP/Foto:Instagram, Facebook, SITA-Branislav Bibel)   Utorkový článok na stránkach Hlavných správ o netradičnej gender akcii, ktorú plánovala podporiť študentská rada Gymnázia Jura Hronca v Bratislave, a následná zamietavá reakcia vedenia školy, vyvolali v spoločnosti diskusiu o prezentácii LGBTI aktivít na školách. Liberálna extrémistická stránka Zomri rozhodnutie školy kritizuje, zatiaľ čo opozičný …

Source: Matovič reagoval na „úžasný štvrtok“ Gender Swap, to nemal. Teraz je fašista, staromódny a natvrdlý spiatočník, pretože sa mu nepáčia bývalí chlapi a bradaté ženy – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.