Ivan Mikloš: Nepovažujem sa za slniečkara, mali by sme však prijímať aj ekonomických migrantov, pretože to potrebujeme my aj oni.

23. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. apríla 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Bývalý minister financií Ivan Mikloš, ktorý v súčasnosti radí ukrajinskému premiérovi, sa v komentári publikovanom denníkom SME vyjadril k migrácii, pričom uvádza, že je aj za prílev ekonomických migrantov, no zároveň tvrdí, že potrebujeme chrániť naše hranice a kultúru Ivan Mikloš v úvode svojej úvahy kritizuje politikov, ktorí sa …

Source: Ivan Mikloš: Nepovažujem sa za slniečkara, mali by sme však prijímať aj ekonomických migrantov, pretože to potrebujeme my aj oni – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.